UBYTOVÁNÍ
HRADEC KRÁLOVÉ

Co ještě nabízíme a za jaké ceny?

Ubytování Hradec Králové

Levné ubytování v Hradci Králové je obecně těžké najít, jak už je zmíněno v úvodu, bydlení v Hradci Králové je nejen velmi kvalitní, ale také logicky finančně náročné. Naše ubytování Amas HK se snaží vyjít zákazníkům vstříc nejen nízkou cenou, ale také kvalitními službami.

Ubytování Amas v Hradci Králové se cenově pohybuje mezi 140 – 260 Kč na osobu/noc, cena je závislá na délce a kategorii ubytování. Nabízíme ubytování na 2–3 lůžkových a 4–5 lůžkových pokojích. Celková kapacita ubytovny Amas je 50 osob.

Kuchyňka je vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ve společenské místnosti se můžete uvelebit na gauči u televize, číst si noviny, bavit se s přáteli, být na Facebooku či Skypovat (v celém areálu je zdarma WiFi) nebo si zahrát různé společenské hry. Naše ubytovna si zakládá na zásadách správné hygieny, pokoje pravidelně uklízíme parním čističem a ložní povlečení pereme s biologickým atestem.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit, napište nám na e-mailovou adresu amashk@amashk.cz nebo zavolejte na číslo +420 731 828 488, rádi Vám na vše odpovíme.

Amas HK s.r.o.